Masif Parke Cila Ürünleri

POLYPAR CAM CİLA
Tek komponentli Poliüretan esaslı hava kurumalı ev gibi az trafikli mekanlar için geliştirilmiş parke cilasıdır. Üretan alkid esaslı olması nedeniyle çizilme ve aşınmaya dayanıklı sert elastik , parlak,satin ve mat yüzey veren bir verniktir. Her cins parke yüzeyinde rahatlıkla kullanılır. Parkelerin doğal rengini değiştirmez. Polypar poliüretan dolgu ve selülozik dolgularla uyumludur. PARLAK UYGULAMA: Sistre işlemi ile pürüzsüz hale getirilen ve dolgu ile ıslah edilen temiz parke zemine rulo veya fırça yardımı ile 1 veya 2 kat parlak cam cila uygulanır. SATIN UYGULAMA: Önce 1 veya 2 kat parlak cam cila ,son kat olarakta 1 kat satin cila uygulanır. MAT UYGULAMA: Önce 1 veya 2 kat parlak cam cila ,son kat olarakta 1 kat mat cila uygulanır.

NOVA 2K POLİÜRETAN PARLAK CİLA
Çift komponentli poliüretan esaslı parlak ,az trafikli (ev) mekanlar için geliştirilmiş parke cilasıdır.Yüzey sertliği idealdir. Mükemmel parlaklık sağlar.Her çeşit parke ve ağaç kaplamalar için kullanılan iki komponentli poliüretan ,reaksiyon ile sertleşen bir ciladır. NOVA uzun,kısa ve orta boy Parkelerin cilalanmasında kullanılır. NOVA poliüretan dolgu ve selülozik dolgularla uyumludur.

 

GALA 2K POLİÜRETAN CİLA
Çift komponentli poliüretan esaslı, ev, ofis, restoran gibi mekanlar, için geliştirilmiş aşınma direnci yüksek parke cilasıdır. Üç farklı parlaklıkta, mat, satin ve parlak olarak mevcuttur. Her çeşit parke ve ağaç kaplamalar için kullanılan iki komponentli poliüretan, reaksiyon ile sertleşen bir ciladır. GALA uzun, kısa ve orta boy parkelerin cilalanmasında kullanılır. GALA poliüretan dolgu ve selülozik dolgularla uyumludur. PARLAK UYGULAMA: Sistre işlemi ile pürüzsüz hale getirilen ve dolgu ile ıslah edilen temiz parke zemine rulo veya fırça yardımı ile 1 veya 2 kat parlak cam cila uygulanır. SATIN UYGULAMA: Önce 1 kat parlak cam cila ,son kat olarakta 1 kat satin cila uygulanır. MAT UYGULAMA: Önce 1 kat parlak cam cila, son kat olarakta 1 kat mat cila uygulanır.

DUPON 2K PARKE YAPIŞTIRICI
DUPON çift komponentli poliüretan esaslı parke yapıştırıcısıdır. Her çeşit parke ve ağaç kaplamalar için kullanılan iki komponentli poliüretan, reaksiyon ile sertleşen bir yapıştırıcıdır. DUPON uzun,kısa ve orta boy parkelerin yapıştırılmasında kullanılır. Dupon hazır parkelerin ve lamine kaplamaların yüzeylere yapıştırılmasında da kullanılır. DUPON mükemmel fleksibiliteye sahip olduğundan parkede oynama yapmaz. -10°C ile +50°C sıcaklıklar arasında hiçbir şekilde deformasyona uğramaz. DUPON alttan ısıtmalı zeminlere rahatlıkla uygulanabilir. DUPON poliüretan astarlarla uyumludur.